هشیار روسیه استعفا افزایش سرمربی فوساتی

هشیار: روسیه استعفا افزایش سرمربی فوساتی فوتبال جام جهانی کره جنوبی سرمربی تیم سرمربی تیم ملی قطر

گت بلاگز اخبار بین الملل تلاش‌های روسیه جهت نفوذ در انتخابات تاثیری نداشته است / پنس

معاون رئیس‌جمهوری آمریکا گفت جامعه اطلاعاتی کشورش به طور کلی به این نتیجه رسیدند که روسیه بر نتیجه انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا تاثیری نگذاشته هست. این ادع

تلاش‌های روسیه جهت نفوذ در انتخابات تاثیری نداشته است / پنس

پنس: تلاش های روسیه جهت نفوذ در انتخابات تاثیری نداشته است

عبارات مهم : خارجی

معاون مدیر جمهوری آمریکا گفت جامعه اطلاعاتی کشورش به طور کلی به این نتیجه رسیدند که روسیه بر نتیجه انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا تاثیری نگذاشته هست. این ادعا در حالی مطرح می شود که مقام ها چنین نتیجه ای اعلام نکردند.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه خبری هیل، مایک پنس، معاون مدیر جمهوری آمریکا گفت: صرف نظر از تلاش هایی که قدرت های خارجی در ۲۰۱۶ انجام دادند، این نتیجه گیری کلی جوامع اطلاعاتی ماست که هیچکدام از آن تلاش ها هیچگونه تاثیری در نتیجه های انتخابات ۲۰۱۶ نداشته است.

تلاش‌های روسیه جهت نفوذ در انتخابات تاثیری نداشته است / پنس

پنس در ادامه با اذعان بر اینکه روسیه جهت مداخله در انتخابات تلاش کرد، گفت دولت در حال اتخاذ گام هایی جهت مقابله با این ترساندن هست. او گفت: این بدهید معنا نیست که تلاش هایی نبوده است و ما می دانیم که چنین چیزهایی بوده هست. روسیه و شاید کشورهای دیگر تلاش هایی کردند تا در انتخابات آمریکا دخالت یا نفوذ کنند و ما این ترساندن را بسیار جدی می گیریم.

ادعاهای پنس در حالی مطرح می شود که جامعه اطلاعاتی آمریکا راجع به اینکه آیا مداخله روسیه واقعا تاثیری در نتیجه انتخابات داشته است یا خیر به نتیجه ای نرسیده هست. یک ارزیابی محرمانه که ژانویه گذشته منتشر شد، تاکید دارد تاثیر فعالیت های روسیه بر نتیجه انتخابات ۲۰۱۶ ارزیابی نشده هست. جامعه اطلاعاتی آمریکا مسوول نظارت و ارزیابی نیات، توانایی ها و کارها عوامل خارجی است و روندهای سیاسی آمریکا یا افکار عمومی آمریکا را تجزیه و تحلیل نکرده هست.

معاون رئیس‌جمهوری آمریکا گفت جامعه اطلاعاتی کشورش به طور کلی به این نتیجه رسیدند که روسیه بر نتیجه انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا تاثیری نگذاشته هست. این ادع

مقام های آمریکایی روسیه را به استفاده از حملات سایبری و انتشار اطلاعات غلط حین کمپین ۲۰۱۶ متهم می کنند که هدفش تضعیف دموکراسی آمریکا، تخریب هیلاری کلینتون، نامزد دموکرات ها و کمک به ریاست جمهوری ترامپ بوده هست. مقام های امنیت داخلی آمریکا هم فاش کردند که روسیه سیستم های انتخاباتی را در ۲۱ ایالت نشانه قرار داد ولی آنها تاکید داشتند مدرکی دال بر عوض کردن آرا وجود ندارد.

دو مقام اطلاعاتی ارشد آمریکا مشمول بر دنیل کوتس، مدیر اطلاعات ملی و مایک پومپئو، مدیر سیا هم سه شنبه به قانونگذاران گفتند انتظار می رود روسیه جهت مداخله در انتخابات میان دوره ای ۲۰۱۸ آمریکا دخالت کند. مایک پنس مستقیما به این بیانات پاسخ نداد ولی گفت دولت واشنگتن تدابیری را جهت سیستم های انتخاباتی آمریکا اندیشیده است و زیر ساخت آمریکا مانع از تلاش های آتی جهت مداخلات خارجی می شود.

واژه های کلیدی: خارجی | روسیه | آمریکا | آمریکایی | انتخابات | ریاست جمهوری | نتیجه انتخابات | انتخابات ریاست جمهوری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs