هشیار روسیه استعفا افزایش سرمربی فوساتی

هشیار: روسیه استعفا افزایش سرمربی فوساتی فوتبال جام جهانی کره جنوبی سرمربی تیم سرمربی تیم ملی قطر

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات رونالدو به یک کهکشان دیگر متعلق است / زیدان

به گزارش ایسنا به نقل از آس، رئال مادرید شنبه بعد از ظهر در هفته بیست و هشتم لالیگا توانست با گل های رونالدو ۲ بر یک ایبار را شکست دهد. زین الدین زیدان بعد از

رونالدو به یک کهکشان دیگر متعلق است / زیدان

زیدان: رونالدو به یک کهکشان دیگر تعلق دارد

عبارات مهم : نمایش

سرمربی رئال مادرید اعتقاد است مهاجم پرتغالی تیمش جهت کهکشان دیگری است.

به گزارش ایسنا به نقل از آس، رئال مادرید شنبه بعد از ظهر در هفته بیست و هشتم لالیگا توانست با گل های رونالدو ۲ بر یک ایبار را شکست دهد. زین الدین زیدان بعد از بازی گفت: از دقیقه یک تا آخر بازی آزار دیدیم. بازی خیلی خوبی از لحاظ تاکتیکی انجام ندادیم ولی توانستیم پیروز شویم به همین خاطر خوشحال هستیم. ایبار بهتر از ما بود. آن ها بازی خیلی خوبی را به نمایش گذاشتند به خصوص در نیمه اول. می دانستیم کار مشکل در این ورزشگاه خواهیم داشت. این تیم تنها دو امتیاز با مسابقه های اروپایی فاصله دارد. حریف کاملا ما را به دردسر انداخت.

رونالدو به یک کهکشان دیگر متعلق است / زیدان

سرمربی رئال مادرید در ادامه اظهار کرد: نمی توانم بگویم نتیجه عادلانه بود ولی از کسب پیروزی خوشحال هستیم. ایبار در خانه، حریفانش را تحت فشار قرار می دهد و آن ها را به دردسر می اندازد.

سرمربی فرانسوی همچنین به تمجید از رونالدو پرداخت و گفت: رونالدو جهت من از یک کهکشان دیگر هست. عملکردش مثبت بود. او می داند چگونه گلزنی کند. زمانی که دبل می کند، خواهان گل سوم نیز هست. او بازیکن متفاوت و خاصی هست. آمار نیز چنین چیزی را نشان می دهد. رونالدو می تواند از موقعیت های محدود نیز بهره کامل را ببرد.

به گزارش ایسنا به نقل از آس، رئال مادرید شنبه بعد از ظهر در هفته بیست و هشتم لالیگا توانست با گل های رونالدو ۲ بر یک ایبار را شکست دهد. زین الدین زیدان بعد از

زیدان در ادامه به عملکرد لوکا مودریچ اشاره کرد و گفت: او ۲۰ روز از میادین دور بود و امروز بازی خوبی به نمایش گذاشت. مودریچ بازیکن خیلی مهمی هست. نمی خواستم در تمام دقایق در این دیدار حضور داشته باشد ولی این اتفاق افتاد.

سرمربی مادرید در مورد شانس قهرمانی تیمش در لالیگا اظهار کرد: تا آخر فصل همه چیز ممکن هست. این قضیه تنها جهت ما نیست. تیم های دیگر نیز شانس دارند. به این روند ادامه خواهیم داد. از همه مهم تر کسب امتیاز هست. اگر می خواهیم کاری انجام دهیم باید همه بازی ها را با پیروزی پشت سر بگذاریم. اکنون باید استراحت کنیم و سپس خود را جهت بازی با خیرونا آماده کنیم.

واژه های کلیدی: نمایش | سرمربی | رونالدو | رئال مادرید | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs